Producenci
Obudowa Thermaltake Core G3 Window CA-1G6-00T1WN-00 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 2 |
| Materiały | SPCC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna długość PSU | 13 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 11 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 31 cm |
| Układ | Mini Tower |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 454 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Głębokość produktu | 371 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewody | PCIe |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraka | 120 240 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 1 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 16 dB |
| Prędkość wentylatora | 1000 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | SFX |
| Zasilacz dołączony | Nie |