Producenci
Obudowa Thermaltake Core P1 TG CA-1H9-00T1WN-00 (Mini ITX; kolor przeźroczysty)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 5 |
| Boczne okno | Tak |
| Materiały | Szkło hartowane SPCC |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Układ | Otwarty |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Szary |
| Diody LED | Tak |
| Model | PC |
| Przycisk reset | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 422 mm |
| Grubość materiału | 5 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 332 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 240 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |