Producenci
Obudowa Thermaltake Core P200 CA-1F4-00D1NN-00 (ATX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane średnice wentylatorów | 120 mm 140 mm 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | SPCC |
| Obsługiwana liczba wentylatorów | 18 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 475 mm |
| Głębokość produktu | 678 mm |
| Wysokość produktu | 249 mm |
| Waga produktu | 10,2 kg |
Gwarancja 36 miesięcy