Producenci
Obudowa Thermaltake Core P3 CA-1G4-00M1WN-06 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Układ | Midi Tower |
| Boczne okno | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Materiały | SPCC |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Wysokość produktu | 512 mm |
| Szerokość produktu | 333 mm |
| Waga produktu | 11,3 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Y |
| Wejście audio | Y |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 140 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |