Producenci
Obudowa Thermaltake Core P3 CA-1G4-00M3WN-03 (ATX, Micro ATX, Mini ATX; kolor czerwony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Materiały | Stal Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony Półprzezroczysty, Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Wydajność chłodzenia płynem | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 5 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Model | PC |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 45 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Wysokość produktu | 512 mm |
| Szerokość produktu | 333 mm |
| Waga produktu | 11,3 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługa Backplanes | Tak |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 5 mm |
| Chłodzenie | |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 140 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Zasilacz dołączony | Nie |