Producenci
Obudowa Thermaltake Core P3 CA-1G4-00M6WN-05 (ATX, Micro ATX, Mini ATX; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Półprzezroczysty, Biały |
| Wydajność chłodzenia płynem | 2 |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Model | PC |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Materiały | SPCC |
| Układ | Midi Tower |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Diody LED | Zasilanie |
| Przycisk reset | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Waga produktu | 11,3 kg |
| Szerokość produktu | 512 mm |
| Głębokość produktu | 333 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 5 mm |
| Chłodzenie | |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |