Producenci
Obudowa Thermaltake Core P5 CA-1E7-00M1WN-05 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Micro-ITX ATX micro ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Materiały | Wzmacniane szkło Metal |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Umiejscowienie wentylatora | Boczne |
| Maksymalna długość kart graficznych | 57 cm |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Wysokość produktu | 608 mm |
| Szerokość produktu | 333 mm |
| Waga produktu | 16,3 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów USB 3.0 stacji dokującej | 2 |