Producenci
Obudowa Thermaltake Core P5 Ti CA-1E7-00M9WN-00 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor grafitowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 32 cm |
| Model | PC |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość zatok 3.5" | 6 |
| Materiały | Stal galwanizowana |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Wydajność chłodzenia płynem | 3 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 16,3 kg |
| Szerokość produktu | 333 mm |
| Głębokość produktu | 608 mm |
| Wysokość produktu | 570 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Łatwy do dostosowania | Tak |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 5 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 4 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 420 mm 480 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 140 mm 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |