Producenci
Obudowa Thermaltake Core V1 CA-1B8-00S1WN-00 (Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Sześcian |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Zasilanie HDD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba slotów rozszerzeń | 2 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Materiały | SPCC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 14 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Model | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 276 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 316 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5" 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm 200 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy