Producenci
Obudowa Thermaltake Core V21 CA-1D5-00S1WN-00 (Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Boczne okno | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Materiały | SPCC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Układ | Sześcian |
| Model | PC |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 5 |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 424 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 336 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Y |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 200 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 4 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 36 miesięcy