Producenci
Obudowa Thermaltake Core V71 TG CA-1B6-00F1WN-04 (ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 8 |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX ATX |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 48 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Boczne okno | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 583 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 14,7 kg |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 360 240 420 mm 120 280 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 13 dB |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 200 mm 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 200 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 200 mm 120 mm 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 140 240 420 mm 360 mm 120 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory górne | 1x 200 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 16 dB |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy