Producenci
Obudowa Thermaltake Core W100 Window CA-1F2-00F1WN-00 (ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX, XL-ATX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 5.25" | 3 |
| Model | PC |
| Materiały | SPCC |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Liczba slotów rozszerzeń | 10 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 47 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX ATX XL-ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 10 |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 20 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 677 mm |
| Głębokość produktu | 678 mm |
| Waga produktu | 22,4 kg |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjście audio | Nie |
| Wejście audio | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 8 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 480 mm 560 600 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 4 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 200 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 140 mm 200 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm 420 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy