Producenci
Obudowa Thermaltake Core W200 CA-1F5-00F1WN-00 (ATX, Micro ATX, Mini ITX, XL-ATX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Model | PC |
| Materiały | SPCC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX XL-ATX ATX micro ATX Mini-ITX |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Ilość zatok 3.5" | 10 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 20 cm |
| Ilość zatok 5.25" | 3 |
| Boczne okno | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 10 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Maksymalna długość kart graficznych | 42 cm |
| Układ | Full Tower |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 4 |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 475 mm |
| Waga produktu | 28,9 kg |
| Głębokość produktu | 678 mm |
| Wysokość produktu | 677 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Liczba obsługiwanych HDD | 3 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 8 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 8 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 560 600 480 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 7 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 8 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 200 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 6 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące