Producenci
Obudowa Thermaltake LEVEL 20 GT ARGB E-ATX CA-1K9-00F1WN-02 (ATX, Extended ATX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 20 cm |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Podświetlenie | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41 cm |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX EATX micro ATX Mini-ITX |
| Układ | Full Tower |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Wydajność chłodzenia płynem | 3 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 592 mm |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Waga produktu | 20,1 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 5 mm |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 200 mm 120 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 200 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 200 mm 140 mm 120 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 29,8 dB |
| Prędkość wentylatora | 800 - 1000 RPM |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |