Producenci
Obudowa Thermaltake LEVEL 20 VT CA-1L2-00S1WN-00 (Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | PC |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Materiały | SPCC |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 5 |
| Układ | Micro Tower |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,66 kg |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 348 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Liczba obsługiwanych HDD | 6 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 4 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 200 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 200 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 4 |
| Prędkość wentylatora | 0 - 800 RPM |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy