Producenci
Obudowa Thermaltake Suppressor F31 CA-1E3-00M1WN-03 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Boczne okno | Tak |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 10 |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Maksymalna długość kart graficznych | 42 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,6 kg |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 497 mm |
| Głębokość produktu | 515 mm |
| Grubość materiału | 4 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 200 140 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 200 mm 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 200 mm 120 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
Gwarancja 36 miesięcy