Producenci
Obudowa Thermaltake Suppressor F51 TG CA-1E1-00M1WN-03 (ITX, Micro ATX, Mini ATX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna długość kart graficznych | 46,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodziarki procesora | 18,5 cm |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 6 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX ATX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 577 mm |
| Waga produktu | 13,7 kg |
| Wysokość produktu | 525 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługuje rozmiary napędu dysku twardego | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraku chłodzącego | 360 mm 420 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm 200 mm 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 200 mm 120 |
| Obsługiwane rozmiary górnego wiatraku chłodzącego | 360 mm 420 mm |
| Maksymalne wentylatory przednie | 3 |
| Maksymalne wentylatory tylne | 1 |
| Maksymalne wentylatory górne | 3 |
| Zasilanie | |
| Obsługa zasilania z czynników | PS2 |
| Zasilacz dołączony | Nie |