Producenci
Obudowa Thermaltake TR100 Mini Tower Black retail
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna długość PSU | 13 cm |
| Przycisk reset | Tak |
| Model | PC |
| Liczba slotów rozszerzeń | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Materiały | Stal SPCC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Układ | Mini Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 6,8 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 294 mm |
| Szerokość produktu | 179 mm |
| Głębokość produktu | 391 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 120 280 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm 140 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | SFX SFX-L |
Gwarancja 24 miesiące