Producenci
Obudowa Thermaltake TT Premium A500 CA-1L3-00M9WN-00 (ATX, Micro ATX, Mini ATX; kolor szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Materiały | Aluminium SPCC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Przycisk reset | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba slotów rozszerzeń | 10 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 42 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Waga produktu | 14,8 kg |
| Szerokość produktu | 236 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 4 mm |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm 280 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 22 dB |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm 420 mm |
| Prędkość wentylatora | 1000 - 1000 RPM |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 36 miesięcy