Producenci
Obudowa Thermaltake The Tower 600 Midi Tower czarna retail
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 21 cm |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 1 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Przycisk reset | Tak |
| Model | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 550 mm |
| Głębokość produktu | 286,4 mm |
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1500 RPM |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 120 140 mm |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 360 mm 120 mm 420 mm 140 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 6 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zainstalowane wentylatory górne | 2x 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 mm |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 24 miesiące