Producenci
Obudowa Thermaltake Versa C22 RGB Snow CA-1G9-00M6WN-00 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna długość kart graficznych | 39 cm |
| Kolor iluminacji | Wielo |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Boczne okno | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Materiały | SPCC |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodziarki procesora | 16 cm |
| Oświetlenie | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Wysokość produktu | 538 mm |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługuje rozmiary napędu dysku twardego | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary górnego wiatraku chłodzącego | 240 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraku chłodzącego | 240 140 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |