Producenci
Obudowa Thermaltake Versa H15 Window CA-1D4-00S1WN-00 (Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodziarki procesora | 15,5 cm |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Materiały | SPCC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Maksymalna długość kart graficznych | 31,5 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Wysokość produktu | 378 mm |
| Głębokość produktu | 411 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługuje rozmiary napędu dysku twardego | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Chłodzenie | |
| Prędkość wentylatora | 1000 |
| Maksymalne wentylatory przednie | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm |
| Maksymalne wentylatory tylne | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalne wentylatory górne | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |