Producenci
Obudowa Thermaltake Versa H17 CA-1J1-00S1NN-00 (Micro ATX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | PC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,5 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35 cm |
| Boczne okno | Nie |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Układ | Micro Tower |
| Materiały | SPCC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Podświetlenie | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 1 |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 16 dB |
| Prędkość wentylatora | 1000 - 1000 RPM |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 36 miesięcy