Producenci
Obudowa Thermaltake Versa N24 Window CA-1G1-00M1WN-00 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość chłodziarki procesora | 15,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Materiały | SPCC |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41,5 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,1 kg |
| Wysokość produktu | 532 mm |
| Głębokość produktu | 511 mm |
| Szerokość produktu | 247 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługuje rozmiary napędu dysku twardego | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalne wentylatory górne | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalne wentylatory przednie | 2 |
| Obsługiwane rozmiary górnego wiatraku chłodzącego | 240 |
| Obsługiwane rozmiary tylniego wiatraku chłodzącego | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraku chłodzącego | 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Prędkość wentylatora | 100 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Maksymalne wentylatory tylne | 1 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Spód |