Producenci
Obudowa Thermaltake View 170 TG Midi Tower ARGB Snow Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Układ | Micro Tower |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 34 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 377,5 mm |
| Szerokość produktu | 212 mm |
| Wysokość produktu | 438 mm |
| Waga produktu | 6,35 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 120 280 mm 140 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Zainstalowane wentylatory boczne | 2x 120 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
Gwarancja 24 miesiące