Producenci
Obudowa Thermaltake View 22 TG CA-1J3-00M1WN-00 (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna długość PSU | 16 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 491 mm |
| Wysokość produktu | 467 mm |
| Waga produktu | 6,95 kg |
| Szerokość produktu | 223 mm |
| Grubość materiału | 4 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraka | 280 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary tylnego wentylatora | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary górnego wentylatora | 360 mm 280 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |