Producenci
Obudowa Thermaltake View 71 Riing CA-1I7-00F6WN-00 (ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Łatwy do dostosowania | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 7 |
| Maksymalna wysokość chłodziarki procesora | 19 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 10 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wydajność chłodzenia płynem | 3 |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41 cm |
| Kolor iluminacji | Biały |
| Ilość zatok 2,5 " | 10 |
| Materiały | Stal galwanizowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,9 kg |
| Głębokość produktu | 577 mm |
| Wysokość produktu | 592 mm |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 5 mm |
| Szerokość produktu | 274 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługuje rozmiary napędu dysku twardego | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm 140 mm |
| Maksymalne wentylatory przednie | 3 |
| Maksymalne wentylatory górne | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary górnego wiatraku chłodzącego | 360 mm 420 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 120 |
| Prędkość wentylatora | 1000 - 1400 RPM |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary tylniego wiatraku chłodzącego | 120 mm 140 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 28 dB |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraku chłodzącego | 420 mm 360 mm |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 22 dB |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Maksymalne wentylatory dolne | 2 |
| Maksymalne wentylatory tylne | 1 |
| Zasilanie | |
| Lokalizacja zasilania | Spód |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługa zasilania z czynników | PS2 |