Producenci
Obudowa Thermaltake View 71 Rinng TG CA-1I7-00F1WN-00 (ATX, Extended ATX, Mini ITX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | SPCC |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Diody LED | Błąd wentylacji |
| Układ | Full Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ATX ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 7 |
| Boczne okno | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 10 |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Wydajność chłodzenia płynem | 3 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 19 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 274 mm |
| Głębokość produktu | 577 mm |
| Waga produktu | 18,9 kg |
| Wysokość produktu | 594 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 28 dB |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Prędkość wentylatora | 1000 - 1400 RPM |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm 420 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 22 dB |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 420 mm 360 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
Gwarancja 36 miesięcy