Producenci
Obudowa Thermaltake View 91 RGB TG CA-1I9-00F1WN-00 (ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX, XL-ATX; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Zielony Niebieski Czerwony |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 12 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Układ | Ultra Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX ATX XL-ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 12 |
| Model | PC |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 12 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 20 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 60 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 26,8 kg |
| Wysokość produktu | 691 mm |
| Grubość materiału | 5 mm |
| Głębokość produktu | 645 mm |
| Szerokość produktu | 344 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 480 mm 400 420 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 4 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 200 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 4 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 200 mm 140 mm 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 420 mm 480 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 8 |
Gwarancja 36 miesięcy