Producenci
Obudowa be quiet! Dark Base Pro 900 SILVER rev. 2 ATX Tower bez zasilacza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | PC |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Boczne okno | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX XL-ATX ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 7 |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Szkło hartowane Stal Aluminium |
| Ilość zatok 2,5 " | 14 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Układ | Full Tower |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 2 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 47,2 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 28,4 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 14,4 kg |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Wysokość produktu | 586 mm |
| Głębokość produktu | 577 mm |
| Grubość materiału | 0,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 655 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,5 kg |
| Wysokość opakowania | 680 mm |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 4 mm |
| Chłodzenie | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 59,5 ft3/min |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 28,1 dB |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary górnego wentylatora | 360 mm 180 120 280 240 mm 420 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary tylnego wentylatora | 140 mm 120 |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1600 RPM |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraka | 120 280 mm 140 360 240 mm 420 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 4 |
| Prąd znamionowy wentylatora | 0,3 A |
| Pobór mocy wentylatora | 1,68 W |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm 140 180 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX PS2 |