Producenci
Obudowa be quiet! Pure Base 500 Window Black ATX Midi z oknem bez zasilacza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 5 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36,9 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Model | PC |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS Stal Szkło hartowane |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Układ | Midi Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX Mini-ATX ATX |
| Maksymalna długość PSU | 25,8 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 7,53 kg |
| Wysokość produktu | 443 mm |
| Szerokość produktu | 231 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Szerokość opakowania | 285 mm |
| Głębokość opakowania | 494 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,49 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 4 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Prąd znamionowy wentylatora | 0,09 A |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Pobór mocy wentylatora | 1,08 W |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 17,1 dB |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm 140 mm |
| Napięcie znamionowe wentylatora | 12 V |
| Maksymalny przepływ powietrza | 55,8 ft3/min |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 140 240 280 120 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX PS2 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Gwarancja 36 miesięcy