Producenci
Obudowa be quiet! Silent Base 601 Orange ATX Midi bez zasilacza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX EATX micro ATX Mini-ITX |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Boczne okno | Nie |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Diody LED | HDD |
| Maksymalna długość PSU | 28,8 cm |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) SECC |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Model | PC |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Układ | Midi Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 44,9 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 532 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 10,5 kg |
| Wysokość produktu | 514 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,5 kg |
| Wysokość opakowania | 615 mm |
| Głębokość opakowania | 565 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 61,2 ft3/min |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Obsługiwane rozmiary przedniego wiatraka | 120 240 mm 140 360 280 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary górnego wentylatora | 240 mm 120 360 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 18,8 dB |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Prąd znamionowy wentylatora | 0,12 A |
| Pobór mocy wentylatora | 1,44 W |
| Obsługiwane rozmiary tylnego wentylatora | 140 mm 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX PS2 |