Producenci
Obudowa gamingowa, Obudowa Midi Tower Kolink VOID WHITE, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Kolor podświetlenia | Zielony Czerwony Niebieski |
| Maksymalna długość kart graficznych | 31 cm |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Przycisk reset | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Boczne okno | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Model | Serwer |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Przycisk sterowania RGB | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Materiały | Szkło hartowane Stal Plastik |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 492 mm |
| Szerokość opakowania | 273 mm |
| Głębokość opakowania | 481 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Zainstalowane wentylatory górne | 2x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
Gwarancja 24 miesiące