Producenci
Obudowa kamery DAHUA PFH610V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299020 |
| Cechy | |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Kompatybilność z marką | Dahua |
| Model | Budownictwo mieszkaniowe |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Napięcie | 12 - 24 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 404 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 90 mm |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 255 mm |
| Szerokość produktu | 164 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 8,3 cm |
| Wymiary okna (SxW) | 60 x 60 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |