Producenci
Obudowa komputerowa CORSAIR 6500X Midi Tower, Szkło Hartowane, Biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Boczne okno | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Midi Tower |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 19 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 11 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Materiały | Stal Szkło hartowane Plastik |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Model | PC |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40 cm |
| Podświetlenie | Nie |
| Maksymalna długość PSU | 22,5 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 496 mm |
| Waga produktu | 16,9 kg |
| Głębokość produktu | 481 mm |
| Szerokość produktu | 328 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Chłodzenie | |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm 120 240 280 140 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące