Producenci
Obudowa komputerowa Deepcool Cyclops RGB, Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ podświetlenia LED | ARGB |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Boczne okno | Tak |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Szkło hartowane Stal |
| Obsługiwany typ płyty głównej | E-ATX micro ATX Mini-ITX ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 7 kg |
| Głębokość produktu | 475 mm |
| Wysokość produktu | 471 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,3 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Chłodzenie | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | Brak |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące