Producenci
Obudowa na dysk Unitek S1201A USB 3.1 GEN2 Typ-C M.2 SSD (PCIe/NVMe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Kolor produktu | Srebrny Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Wydajność | |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Obsługa UASP | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | USB Type-C |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
Gwarancja 24 miesiące