Producenci
Obudowa natynkowa HIKVISION DS-KD-ACW3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Hikvision |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Typ produktu | Puszka do montażu powierzchniowego |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 320,8 mm |
| Wysokość produktu | 32,7 mm |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenia elektryczne mogą być źródłem porażenia prądem. Nie otwierać obudowy bez odłączenia od zasilania. Produkt zawiera części elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku demontażu. Nie narażać na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur, gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące