Producenci
Obudowa natynkowa VTM54R4 Dahua
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ mocowania | Ściana |
| Materiały | Metal |
| Typ produktu | Osłona |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 281,5 mm |
| Wysokość produktu | 241,2 mm |
| Głębokość produktu | 72,5 mm |
| Waga produktu | 1,13 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące