Producenci
Obudowa natynkowa VTM57R Dahua
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ mocowania | Powierzchnia |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Aluminium |
| Kompatybilność z marką | Dahua Europe |
| Typ produktu | Puszka do montażu powierzchniowego |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Waga produktu | 0,95 g |
| Wysokość produktu | 410,4 mm |
| Szerokość produktu | 147 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,24 kg |
| Szerokość opakowania | 183 mm |
| Wysokość opakowania | 464 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
Gwarancja 24 miesiące