Producenci
Oczyszczacz powietrza Ecovacs Airbot Z1 (szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tempo oczyszczania powietrza | 600 m3/h |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Obsługiwane aplikacje | ECOVACS HOME |
| Typ nawigacji | TrueMapping 2.0 |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Czujniki | TrueDetect 3D Zapobiegający upadkom Przeszkód PM2.5 LZO Czujnik odległości |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Konstrukcja | |
| Usuwanie bakterii | 99,9% |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Typ filtra | HEPA H13 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Sterylizacja powietrza promieniami UV | Tak |
| Moc | |
| Moc głośnika | 7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 369 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Wysokość produktu | 523 mm |
| Dane opakowania | |
| Zawartość opakowania | Kabel USB x 1 Moduł dezynfekowania UV Skrócona instrukcja obsługi x 1 Instrukcja obsługi x 1 Monitor jakości powietrza Robot x 1 Stacja dokująca x 1 |
Gwarancja 24 miesiące