Producenci
Odkurzacz DREAME Z30 AQUA Upright, bezprzewodowy, Aqua
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Elastyczny wąż | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 0,6 l |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Moc | |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Maks. moc ssania | 310 AW |
| Moc ssania | 28000 Pa |
| Napięcie baterii | 29,6 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 855 W |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Czas pracy | 90 min |
| Pojemność baterii | 3,2 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 256 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Wysokość produktu | 1106 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 89 dB |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Odpowiednie dla wszystkich rodzajów powierzchni | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan Tapicerka Soft floor Podłoga |
| Przycisk turbo | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Turboszczotka Uniwersalna szczotka Szczotka obrotowa |
| Szczelinówka | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące