Producenci
Odkurzacz Dreame X40 Master
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Moc ssania | 12000 Pa |
| Konstrukcja | |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1000 W |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Czas pracy | 180 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 35 cm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 485 x 426 x 280 mm |
| Masa stacji bazowej | 12 kg |
| Wysokość produktu | 103,8 mm |
| Waga produktu | 4,07 kg |
| Wydajność | |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Posadzki | Dywan Podłoga |
| Funkcje stacji bazowej | Purification |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 4,2 l |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,08 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Typ ograniczenia ruchu | Wirtualna ściana |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Gwarancja 24 miesiące