Producenci
Odkurzacz Hoover Vacuum Cleaner HF322TP 011 Cordless operating 240 W 22 V Operating time (max) 40 min
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ochrona alergiczna | Nie |
| Materiał kół | Guma |
| Konstrukcja | |
| Rury teleskopowe | Nie |
| Ilość pyłu | 0,7 l |
| Typ produktu | 2-in-1 stick vacuum |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Czas pracy | 40 min |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Maksymalna moc wejściowa | 240 W |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Napięcie baterii | 22 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez osprzętu) | 2,4 kg |
| Szerokość produktu | 252 mm |
| Głębokość produktu | 228 mm |
| Wysokość produktu | 1150 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Wydajność | |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Filtracja próżniowa powietrza | Tkanina |
| Odpowiednie dla wszystkich rodzajów powierzchni | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Ilość prędkości | 1 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 368 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,7 kg |
| Szerokość opakowania | 731 mm |
| Wysokość opakowania | 368 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Nie |
| Szczelinówka | Nie |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini szczotka turbo |
| Specjalna nasadka | Si |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Ergonomia | |
| Zmienne zasilanie | Nie |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Łatwy system jezdny | Tak |
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
| Miękki uchwyt | Nie |
| Diody LED | Status |
| Bateria | |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
Gwarancja 24 miesiące