Producenci
Odkurzacz pionowy Dreame H14 PRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz + Zbiornik na wodę |
| Kolor uchwytu | Czarny Szary |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Czas suszenia | 5 min |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,88 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,65 + 0,45 l |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6 x 5000 mAh |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Prędkość obrotowa (max) | 125000 RPM |
| Czas ładowania baterii | 4 godz. |
| Czas pracy | 40 min |
| Moc znamionowa | 400 W |
| Moc ssania | 18000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Wydajność | |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga, Laminat, Płytki |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Tryby czyszczące | Automatyczny, Ssanie, Ultra, Niestandardowy |
| System filtracji | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Filtr x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Roztwór czyszczący x 1 Odkurzacz x 1 Instrukcja obsługi x 1 Główny korpus x 1 Szczotka do czyszczenia x 1 Uchwyt x 1 Szczotka okrągła x 1 |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
| Szczotka do podłóg | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące