Producenci
Odkurzacz pionowy Dreame T10 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Moc | |
| Moc ssania | 20000 Pa |
| Czas ładowania baterii | 3,5 godz |
| Czas pracy | 60 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Moc silnika | 400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,65 kg |
| Wydajność | |
| System filtracji | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Typ filtra | HEPA |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Mini-szczotka x 1 Ssawka szczelinowa x 1 Rura przedłużająca x 1 Adapter x 1 Szczotka rolkowa w kształcie litery V Przedłużenie x 1 Uchwyt do ładowania i przechowywania 2w1 x 1 Instrukcja obsługi x 1 Szczotka 2w1 x 1 Główny korpus x 1 |
| Ergonomia | |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Gwarancja 3 miesiące