Producenci
Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,25 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Moc silnika | 450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Moc ssania | 25000 Pa |
| Moc | 450 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Czas pracy | 70 min |
| Napięcie ładowania | 30 V |
| Czas ładowania baterii | 4 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,67 kg |
| Wydajność | |
| Typ filtra | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| System filtracji | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Prędkość obrotowa silnika | 125 000 RPM |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Ssawka szczelinowa x 1 Zbiornik na wodę x 1 Elektroszczotka x 1 Elastyczna rura x 1 Akumulator x 2 Miękka rolka Odkurzacz x 1 Ładowarka x 1 Elektroszczotka do materacy Metalowa rura odkurzacza x 1 Szczotka płaska 2w1 x 1 Uchwyt do ładowania i przechowywania 2w1 x 1 |
| Ergonomia | |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Gwarancja 24 miesiące