Producenci
Odkurzacz pionowy Dreame T20 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Pomarańczowy Szary |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 3 Ah |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Maks. moc ssania | 150 AW |
| Moc ssania | 25000 Pa |
| Moc silnika | 450 W |
| Czas pracy | 70 min |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,67 kg |
| Wydajność | |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Gwarancja 3 miesiące