Producenci
Odkurzacz pionowy Dreame T30 Neo (bezprzewodowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 8 x 2900 mAh |
| Moc ssania | 27000 Pa |
| Maks. moc ssania | 190 AW |
| Napięcie znamionowe | 29,6 V |
| Moc | 550 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 90 min |
| Czas ładowania baterii | 4 h |
| Wydajność | |
| System filtracji | Tak |
| Silnik | SPACE 5.0 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga |
| Prędkość obrotowa silnika | 150 000 RPM |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Rura przedłużająca x 1 Szczotka rolkowa w kształcie litery V Ssawka szczelinowa x 1 Dysza ze szczotką 2w1 Akumulator x 1 Mini-szczotka x 1 Uchwyt do ładowania i przechowywania 2w1 x 1 Główny korpus x 1 |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
Gwarancja 24 miesiące