Producenci
Odkurzacz pionowy Dreame T30
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc ssania | 27000 Pa |
| Napięcie znamionowe | 29,6 V |
| Maks. moc ssania | 190 AW |
| Czas ładowania baterii | 4 h |
| Czas pracy | 90 min |
| Pojemność baterii | 8 x 2900 mAh |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc | 500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,76 kg |
| Wydajność | |
| System filtracji | Tak |
| Silnik | SPACE 5.0 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Typ wyświetlacza | HD |
| Prędkość obrotowa silnika | 150 000 RPM |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Szczotka rolkowa w kształcie litery V x 1 Dysza z włókna węglowego x 1 Elastyczny adapter x 1 Szczotka do usuwania roztoczy x 1 Odkurzacz x 1 Ładowarka x 1 Przedłużenie x 1 Końcówka szczelinowa 2 w 1 x 1 Instrukcja obsługi x 1 Dysza szczelinowa z oświetleniem x 1 Stacja ładowania x 1 |
| Ergonomia | |
| Ilość baterii | 1 |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Szczotka do podłóg i dywanów | Tak |
| Uchwyt ścienny | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Gwarancja 3 miesiące